Семінар «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва»

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо долучитися до серіїї семінарів, організатором якого є Одеський центр трансферу знань та технологій, в сфері грантової діяльності.

Учасники зустрічей отримають:
– актуальну інформацію про грантові можливості для університетів, науковців та студентів
– практичні навички з написання, оформлення та подання заявки на отримання гранту
– партнерські контакти в органах місцевої влади, закордонних університетах та у бізнес-середовищі для співпраця за освітніми та науковими грантовими проектами
– можливість познайомитися з практичним досвідом колег та поділитися власними знаннями про роботу над грантовими проектами.

17 грудня (п’ятниця) 2021 року о 13:30 запрошуємо фахівців відділу проектної діяльності, науковців, молодих вчених та інших зацікавлених осіб на першу зустріч – семінар «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва», який Центр проводить спільно з Агентством транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».

В програмі семінару:
1. Розвиток транскордонного співробітництва як один із рушіїв для виходу з посткоронавірусної кризи.
2. Перелік програм ЄС, актуальних для України в рамках багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2022-2027 роки.
3. Побратимство (twinning) як інструмент міжнародного співробітництва

Дата: 17 грудня 2021 року о 13:30
Місце: м. Одеса, Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8, аудиторія 111 (коворкінговий простір)
Для участі у семінарі просимо Вас зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeU8bXaNf1JBzTBtSI1y2mDM8e1WhdK8ekQFq4LqYnuHd9hxA/viewform