Онлайн-стажування для викладачів на базі Університету Collegium Civitas

Ви працюєте в рідній країні, підвищуєте професійний рівень, але вам цього замало? Якщо ви з тих педагогів, хто хоче розвиватися і пізнавати світ, ласкаво просимо на онлайн-стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща, яке відбудеться  з 21 червня по 30 липня 2021 року .

Команда ELPD за підтримки Центру польської освіти підготувала цікаву та насичену програму онлайн-стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за допомогою програмного модулю ZOOM.

Інтернаціоналізація вищої освіти

Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі

• • На учасників чекають цікаві вебінари від польських колег під час стажування та сертифікат про його проходження;
  • • Ви опануєте новітніми унікальними методами;
  • • Набудете досвіду науково-дослідної і викладацької діяльності;
  • • Розширите наукові контакти.

Детальніше→