Науково-практичний семінар з міжнародною участю “Сучасна антенатальна діагностика критичних вроджених вад серця та їх невідкладне хірургічне лікування в Одеському регіоні

Одеський національний медичний університет запрошує 20 грудня 2017 року о 14.00 годині на науково-практичний семінар з міжнародною участю “Сучасна антенатальна діагностика критичних вроджених вад серця та їх невідкладне хірургічне лікування в Одеському регіоні” за участю почесного професора Одеського національного медичного університету, професора Мюнстерського університету, керівника відділу кардіохірургії та дитячої хірургії вроджених вад серця Університетської клініки в Мюнстері (Німеччина) Єдварда Малеца.

Місце проведення: конференцзал кафедри акушерства та гінекології № 1 ОНМедУ, за адресою: м. Одеса вул. Пастера, 9

Програма семінару:

Вступне слово: Ректор ОНМедУ, академік НАМН України В .М. Запорожан.

Науково-практична частина:

1. Дуктус-залежний кровообіг у новонароджених.
Доповідач: професор Є. Малєц (Мюнстер, Німеччина).

2. Дуктус-залежні вроджені вади серця із зменшеним легеневим кровообігом: клініка, діагностика, хірургічне лікування.
Доповідач: професор Р. Лекан (Одеса, Україна).

3. Ведення вагітності та розродження жінок з вродженими вадами розвитку плода.
Доповідач: доцент М. Щурко, Д. Щурко (Одеса, Україна).

4. Ультразвукове дослідження серця плода. За матеріалами FMF та курсу DVD лекцій Пилипа Дженті. Практична візуалізація діагностичного алгоритму
Доповідач: лікар УЗД Медико-генетичного центру ООДКБ І. Ярчук