Науково-практична конференція з міжнародною участю «Об’єднання науки та практики: до 85-річного ювілею кафедри дитячої хірургії»

Запрошуємо Вас взяти участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Об’єднання науки та практики: до 85-річного ювілею кафедри дитячої хірургії», яка відбудеться  з 18.05.2023р. по 19.05.2023 р. у форматі дистанційної та особистої участі.

Конференція включена до Переліку заходів Переліку заходів Безперервного професійного розвитку.

Організатори конференції: Одеський національний медичний університет МОЗ України.

Картка заходу

Детальніше за посиланням: Науково-практична конференція з міжнародною участю_”Об’єднання науки та практики до 85-річного ювілею кафедри дитячої хірургії”