Науково-практична конференція з міжнародною участю «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРИЧНІЙ НАУЦІ, ПРАКТИЦІ, СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ ТА ОСВІТІ»,  присвячена пам’яті академіка  АМН України  Б.Я. РЕЗНІКА

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРИЧНІЙ НАУЦІ, ПРАКТИЦІ, СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ ТА ОСВІТІ», присвяченій пам’яті академіка АМН України  Б.Я. Резніка, яка відбудеться  з 27.04.2023 р. по 29.04.2023 р. у форматі дистанційної та особистої участі.

Конференція буде включена до Переліку заходів Безперервного професійного розвитку.

Організатори конференції: Одеський національний медичний університет МОЗ України, ГО «Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів».

Основний науковий вектор конференції – обговорення актуальних питань педіатричної допомоги в Україні для подальшого впровадження сучасних технологій у практику.

Конференція пройде у вигляді основних секційних засідань, темами яких стануть профілактика, діагностика, раціональна фармакотерапія  з позиції доказової медицини при пульмонологічних, алергічних, імунологічних, ендокринологічних, кардіологічних, гастроентерологічних, гематологічних, інфекційних, спадкових та метаболічних захворюваннях у дітей.

У  конференції візьмуть участь провідні вітчизняні вчені, іноземні фахівці з Австралії та Молдови, лікарі-педіатри, неонатологи, терапевти та лікарі загальної практики-сімейної медицини з усіх регіонів України.

Офіційний сайт конференції – перейти

Для отримання сертифікату встановленого зразку згідно з наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019 р. з відповідною кількістю балів кожен учасник конференції повинен обов’язково зареєструватися за посиланням https://forms.gle/8Ye6Cask3LjdCnC89

Для реєстрації доповіді необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/4rn9nbr3KjYJWkhy5

Усні доповіді:  просимо Вас, будь ласка, записати доповідь українською мовою у вигляді відеофайлів (формат .avi; .mpg4) та надіслати або розмістити на Google-диску з доступом на адресу [email protected]  до 18.04.2023 р.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Усенко Дар’ї Вячеславівни     (+38066-265-61-23).

Будемо раді бачити Вас на «Резніковських читаннях» у 2023 році!