Науково-практична конференція «Актуальні питання травматичного ушкодження головного мозку: морфологічні кореляти, патогенетичні механізми та комплексна терапія»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання травматичного ушкодження головного мозку: морфологічні кореляти, патогенетичні механізми та комплексна терапія», яка відбудеться 14 червня 2023р. в форматі дистанційної участі.

Організатори конференції: кафедра нормальної та патологічної клінічної анатомії, кафедра загальної та клінічної патологічної фізіології та  кафедра фізіології Одеського національного медичного університету МОЗ України.

Основний науковий вектор конференції – обговорення актуальних питань травматичного ушкодження головного мозку для подальшого впровадження сучасних технологій в практику.

Конференція включена до Переліку заходів Безперервного професійного розвитку.

У конференції візьмуть участь провідні вітчизняні вчені вищих медичних навчальних закладів України.

Офіційний сайт конференції – перейти

Для отримання сертифікату встановленого зразку згідно з наказом МОЗ України № 446 від 22.02.2019 з відповідною кількістю балів кожен учасник конференції повинен обов’язково зареєструватися за посиланням (скопіювати та вставити в адресну строку) :  https://forms.gle/W2Fi4VhWTTyB61x67

Для реєстрації доповіді необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/YE26EEuRKk7mvDBN8

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Кузнєцової Олени Анатоліївни (+380677019356), Кожухаренко Тетяни Іванівни (+380632878972)