Міжнародні практичні вебінари в Києві за участю провідних хірургів України та Ізраїлю

24 листопада 2017 року, на базі  клініки  Valikhnovski Surgery Institute   в межах Київського Глобального Хірургічного Конгресу, пройдуть два міжнародні практичні вебінари:    «Загальні принципи реконструкції м’яких тканин. On-line операція: Реконструктивна хірургія воєнної  травми обличчя.»  –  о 10:00 годині за київським часом. Та «Роботизована хірургія: минуле, теперішнє і майбутнє. Робот Da VINCI – 3 унікальні операції «очима хірурга.» – о 11:00 годині за київським часом.

Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА. Зареєструватися можна на сайті www.valikhnovskimd.com  або заповнити форму:

Рекунструкція мяких тканин: http://seminar.livevideo.com.ua/?p=anketa&event_id=81&lang=ru

Роботизована хірургія: http://seminar.livevideo.com.ua/?p=anketa&event_id=87&lang=ru

Запрошуємо лікарів: пластичних  хірургів, воєнних хірургів, торакальних хірургів, ортопедів, травматологів, хірургів загальної практики, анестезіологів, реабілітологів, студентів медичних навчальних закладів, прийняти участь у вебінарі «Загальні принципи реконструкції м’яких тканин». Та лікарів: онкологів, онко-хірургів, онко-хірургів урологів, урологів, гематологів, радіологів, онко-хірургів гінекологів, гінекологів, хірургів загальної практики, сімейних лікарів, дитячіх лікарів: хірургів, онкологів, урологів, гематологів, педіатрів, студентів медичних навчальних закладів, прийняти участь у вебінарі «Роботизована хірургія»

Вебінари проводять:

M.D. ROSTYSLAV VALIKHNOVSKI – Заслужений лікар України, Кандидат медичних наук, політичний та суспільний діяч. Віце-президент Всеукраїнської Асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ),  Засновник і керівник Медичного центру «Valikhnovski Surgery Institute» в Києві з 1998 року.

M.D. LEONID KOGAN – Кандидат медичних наук, Директор відділення пластичної та опікової хірургії, MC Galilee Medical Center, Nagaria, Israel. Член міжнародної Асоціації пластичної та естетичної хірургіі- ISAPS, почесний член Ізраїльської Асоціації пластичних хірургів.

На практичному вебінарі Доктор Коган презентую методи і підходи лікування пацієнтів з пошкодженнями верхніх та нижніх кінцівок з оскольчастими переломами, дефектами м’яких тканей, судинних уражень і травматичними ампутаціями. Будуть розглянуті протоколи лікування починаючи з  діагностики, первинної обрабки рани, реконструктивна хірургія судинного втручання, пересадка шкіри, віддалених та місних лоскутів на судинній ножці, з використанням мікрохірургії та протоколів лікування сучасними ліками. Стосовно хворих з опіками, буде продемонстрована техніка обстеження в шоковій палаті, техніка первинної стабілізації, відновлення балансу рідини і ескартомії при циркулярних опіках.  Будуть запропоновані протоколи лікування раньої некректомії з використанням замінників шкіри (гомотрасплантат), антибіотикотерапії і антибактеріальної терапії і антибактеріальної терапії.           Друга частина вебінару – це on-line операція постраждплого в ході воєнних дій в зоні АТО  під керівництвом Доктора Валіхновського Ростислава Любомировича – одного з найвідоміших україньких пластичних хірургів сучасності.

Програма вебінару:

1. Система надання першої невідкладної допомоги в GMC.
  2. Екстрена та планова реконструкція м’яких тканин.
  3. Реконструкція нижніх та верхніх кінцівок.
  4. Екстрена та планова реконструкція обличя.
  5. Опіки, протоколи лікування.
  6. Комбіноване лікування політравмы.

Операція:  «Реконструктивна хірургія воєнної  травми обличчя»

M.D. DAVID KAKIASHVILI – Директор департаменту урологічної онкології, Директор департаменту роботизованої хірургії, Заступник Директора відділення урології. Rambam Health Care Campus, Haifa, Israel. Провідний спеціаліст Ізраїлю, володар титулу «Людина року в медицині*», автор численних статей. Володар ліцензії Американського товариства онкоурології (SUO).

На практичному вебінарі лікарі ознайомляться з міжнародними протоколами роботизованної хірургії. Будуть презентовані високої складності операції, які були проведені за допомогою робота da Vinci, і записані в форматі «очима хірурга». Доктор Какіашвілі детально прокоментує продемонстровані операції та розповість про обладнання та матеріали, які він використовує в своїй практиці. Будуть розглянуті окремі випадки лікування пацієнтів, підходи та техніки.

Програма вебінару:

1.Роботизована хірургія, області застосування.

2.Роботизована радикальна простатектомія: онкологічні та функціональні результати.

3.Роботизована радикальна простатектомія після первинної невдалої радіотерапії Протоколи лікування.

Операція: «Радикальна простатектомія»

4.Дитяча роботизована хірургія.

Операція «Корекція структури сечоводу у дітей»

5.Роботизована хірургія нирок і сечового міхура.

Операція: «Роботизована хірургія нирок і сечового міхура»

Додаткова інформація стосовно вебінарів:

т. +380 50 444 3144