Міжнародний медичний корпус спільно з ОНМедУ запрошує взяти участь лікарів у стандартизованому клінічному тренінгу «Базові реанімаційні заходи у дітей (PBLS)». 25 листопада

Метою навчання педіатричній базовій підтримці життя (PBLS) на рівні первинної медичної допомоги є виявлення, негайна оцінка та інтерпретація невідкладних станів, які загрожують життю дитини, за короткий час.  Для управління поширеними невідкладними станами у дітей кожен медичний працівник повинен володіти базовими знаннями про невідкладну допомогу та навичками, необхідними для подолання цих ситуацій.

Ключові аспекти тренінгу:

• Управління поширеними невідкладними станами у дітей.
  • Оволодіння базовими знаннями про невідкладну допомогу.
  • Розвиток навичок, необхідних для подолання критичних ситуацій.
  • Використання швидких, доступних послідовностей дій для своєчасного втручання та профілактичних заходів.

Впроваджуючи швидкі методи виявлення невідкладних станів, надавачі первинної медичної допомоги можуть сприяти покращенню виживання дітей та зменшенню поширеності ускладнень.

Стандартизований клінічний тренінг проходитиме у м. Миколаїв 25 листопада 2024 року. Детальне місце проведення буде повідомлено заздалегідь.

РЕЄСТРАЦІЯ