Міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «ЗДОРОВ’Я МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ВІД А ДО Я: ТАРГЕТНІ ТА МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПИТАННЯ»

Шановні колеги та здобувачі!
Запрошуємо Вас взяти участь у міждисциплінарній науково-практичній конференції з міжнародною участю «ЗДОРОВ’Я МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ВІД А ДО Я: ТАРГЕТНІ ТА МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПИТАННЯ»

Дата проведення: 29 – 30 листопада 2024 р.
Форма участі: очна та дистанційна (гібридний формат).
Конференцію включено до Переліку заходів безперервного професійного розвитку Центру тестування МОЗ України.за № 3708084

Головний організатор заходу: Одеський національний медичний університет», офіційний провайдер БПР медичних працівників № 1051; кафедра акушерства та гінекології
Співорганізатор: ГО «Одеське відділення Асоціації акушерів-гінекологів України»
Одеський національний медичний університет, вул. Ольгіївська, 13

До участі в заході запрошуються лікарі акушери-гінекологи, хірурги, дитячі хірурги, судинні хірурги, урологи, анестезіологи, лікарі ультразвукової діагностики та радіаційної медицини, онкологи, радіологи, хіміотерапевти, неонатологи, педіатри, терапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини.

Основна мета заходу – обговорення актуальних питань збереження здоров’я жінки, матері та новонародженого для впровадження сучасних технологій у медичну практику.

Більш детально можна ознайомитися з умовами проведення конференції в інформаційному листі.