Майстер-клас «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяті участь у майстер-класі «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу»

Дата проведення: 26.04.2024 – 27.04.2024 р.

Кількість місць обмежена (10 учасників)

Місце проведення: офлайн у приміщенні кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ (м. Одеса, вул. Пастера, 9, гінекологічне відділення, відділення  інвазивних методів діагностики, конференцзал)

Час проведення: 9.00 – 18.00

Організатор заходу: Одеський національний медичний університет

Співорганізатори: ГО «Одеське відділення Асоціації акушерів-гінекологів України»

Основна мета  майстер-класу – вдосконалення  теоретичних знань з анатомії і фізіології тазового дна, практичних навичок з  діагностики і лікування пролапсу жіночих статевих органів та стресового нетримання сечі.

До участі у заході запрошуються провідні науковці України, фахівці в галузі акушерства та гінекології, урології, хірургії.

Майстер-клас включений до Переліку заходів безперервного професійного розвитку центру тестування МОЗ України.

Для участі у майстер-класі та отримання сертифікату встановленого зразку згідно з наказом № 446 від 22.02.2019 р. з відповідною кількістю балів необхідно зареєструватися за посиланням:

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Рожковської Наталі Миколаївни за номером 0677646350