Майстер-клас «Дизайн мислення та генерація ідей у сфері охорони здоров’я»

Шановні студенти, молоді науковці та викладачі,

Якщо нова ідея не тільки зріє в глибинах Вашої підсвідомості, але й активно рветься назовні,

Якщо Ви впевнені, що саме Ваша ідея здатна зробити світ медицини трохи кращим, але не розумієте як втілити її в життя, цей майстер-клас для Вас!!!

У рамках проєкту HEI4FUTURE запрошуємо вас прийняти участь у майстер-класі «Дизайн мислення та генерація ідей у сфері охорони здоров’я», що відбудеться 24 березня 2023 р. о 14.00 у конференц-залі Міжнародного факультету за адресою: вул. Ольгіївська, 13.

Захід складатиметься з декількох етапів:

– Зміст дизайн-мислення;
– порівняння дизайн-мислення з традиційним підходом у медицині;
– сучасні методи генерації ідей;
– практичні вправи з генерації ідей (робота в командах – 40-60 хвилин в залежності від кількості учасників);
– презентація ідей.

Майстер-клас проводить: Наталя Гребенник, к.е.н., доцент, керівник Одеського Центру трансферу знань і технологій.

Чекаємо на вас у конференц-залі Міжнародного факультету ОНМедУ за адресою:

вул. Ольгіївська, 13 (1-й поверх) 24 березня 2023 р. о 14.00