Другий Міжнародний Конгрес медицини та наук про здоров’я Ахі Евран

Шановні викладачі, науковці та студенти!

Університет Кіршехір Ахі Евран, медичний факультет (Туреччина) радий повідомити, що другий Міжнародний Конгрес медицини та наук про здоров’я Ахі Евран відбудеться 17-19 листопада 2022 року в Центрі Конгресів та Культури університету Кіршехір Ахі Евран у Туреччині. Основною темою цього конгресу є «Практики традиційної, комплементарної та інтегративної медицини», а девізом конгресу визначено «Від Ібн Сіни до Ахі Еврана – природа зцілює». Сесії, пов’язані з темою, будуть представлені запрошеними доповідачами, які є компетентними та визнаними у своїх галузях, а також будуть включені усні та стендові доповіді.

Вся інформація про конгрес буде доступна на сайті http://www.iamhc.org/  за короткий час. Для зв’язку можна використовувати електронну адресу infoiamhc@gmail.com .

Усі науковці, які цікавляться практиками традиційної, комплементарної та інтегративної медицини, запрошуються до участі у конгресі з усними та стендовими доповідями.

Прийняття цього запрошення забезпечить підтримку конгресу та стане великою честю для Університету Кіршехір Ахі Евран.