“Дискусійний клуб” продовжується

Шановні колеги!

Нагадуємо, що сумісний щомісячний проект кафедри Акушерства і гінекології та Навчально-виробничого комплексу інноваційних технологій навчання, інформатизації, безперервної освіти та внутрішнього моніторингу якості освіти (НВК ІТНІБО) Discussion clubпродовжується в умовах дотримання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, в онлайн формі.

Наступна зустріч, що відбудеться 11.11.20 о 14.00, має назву Family planning: what`snew?”. Вона присвячена важливим питанням планування сім’і та актуальним проблемам, з якими можуть зіткнутися майбутні працівники сфери охорони здоров’я. До Агенди дня включено вподобаний учасниками сценарій роботи із пацієнтами Challenging Patient Consultation, де роль хворої людини будуть виконувати співробітники підрозділу Стандартизованих пацієнтів НВК ІТНІБО, з якими працювали вже більшість студентів 6 курсу, також розділ із імплементації навичок сповіщення поганих новин пацієнтам за протоколом SPIKES із розбором кейсів.

До зустрічі запрошуються студенти 4−6-х курсів всіх факультетів, в тому числі іноземного.

Нагадуємо, що “Дискусійний клуб” був створений для студентів ОНМедУ різного рівня володіння англійською мовою. Учасники мають можливість обговорювати цікаві клінічні кейси та підготувати себе до роботи в специфічних умовах, що можуть виникнути у них під час подальшої лікарської практики.Всі кейси моделюються лікарями-практиками та модеруються викладацько-професорським складом.

Для участі в онлайн формі “Дискусійного клубу” просимо попередньо зв’язатись за посиланням в Фейсбук:
чиInstagram:
та налагодити рекомендоване обладнання: постійний зв’язок з мережею Інтернет, навушники, можливість відеозв’язку, активний Університетський аккаунт в MicrosoftTeams .

Чекаємо на Вас!

До зустрічі!