Чарівний світ писанки

26 квітня 2024 року о 14:30 запрошуємо відвідати інтерактивний захід: «Чарівний світ Писанки»

Організатори: кафедра суспільних наук ОНМедУ (завідувачка к.філ.н., доц. Ольга Сікорська), кафедра гігієни  та медичної екології ОНМедУ (завідувач д.мед.н., проф. Володимир Бабієнко), Одеський обласний центр української культури (директор Валентина Вітос, завідувачка відділу прикладного мистецтва Антоніна Димова)

На вас чекає захоплива лекція-презентація з вікториною: «Чарівний світ писанки: види, знаки, символи, кольори» (лекторка – к.і.н., доцент кафедри суспільних наук Тетяна Подкупко). Після лекціїї відбудеться майстер-клас від співробітників  Одеського обласного центру української культури з  розпису писанок.

Запрошуємо вас зануритися у вир творчого натхнення у підготовці до світлого свята відродження, весни, вічності і любові – Великодня!