4 та 5 вересня в Medical Hub Odrex Міжнародна науково-практична баріатрична конференція 4th Odrex Bariatric Meeting

  • 13. 08. 2020

Друзі, нагадуємо вам про те, що 4 та 5 вересня в Medical Hub Odrex пройде Міжнародна науково-практична баріатрична конференція 4th Odrex Bariatric Meeting.
Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://bit.ly/2Z7dKih
Представляємо вам наступного спікера конференції: Валентина Іванівна Величко — доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри сімейної медицини ОНМедУ (Одеса, Україна).
На конференції Валентина Іванівна прочитає доповідь на тему: «Актуальність медикаментозної терапії ожиріння в практиці сімейного лікаря, ендокринолога».
Валентина Іванівна Величко — голова Асоціації сімейної медицини Одеського регіону. Авторка багатьох наукових праць, постійна учасниця медичних та науково-практичних конференцій. Засновник Школи діабету та надмірної маси тіла.
В фокусі наукових робіт Валентини Іванівни, зокрема, питання надмірної маси тіла та ожиріння у дітей та дорослих, а саме профілактика та диференційована терапія, також реабілітація дітей з гіпотрофією.
З повною програмою конференції ви можете ознайомитися за посиланням: https://hub.odrex.ua/afisha/4th-odrex-bariatric-meeting/

Відео: https://drive.google.com/file/d/1nr0zbLc7UW7sJmkdcH5RN4hJeMkRKYRc/view?usp=sharing