VI Національний конгрес з акушерства, гінекології, неонатології та педіатрії

Шановні колеги!

Ми раді запросити Вас на VI Національний конгрес з акушерства, гінекології, неонатології та педіатрії з міжнародною участю, що відбудеться 13-14 вересня 2018 року у м. Кишинів (Республіка Молдова).

Молдова – це маленький куточок раю, розташований у центрі Європи. Республіка Молдова – міст між Європою та Азією. Тисячоліттями ми покращували наше життя завдяки кропіткій праці та цілеспрямованості. Родючі землі та сприятливий континентальний клімат посприяли формуванню образу виноградарської країни та вектору розвитку на 2018 рік.

Сьогодні Республіка Молдова – це суверенна країна, яка за останні роки багато чого досягла у соціальній та медичних сферах: ми впровадили сучасні підходи із захисту здоров’я дітей та жінок, імплементували міжнародні стандарти та протоколи з акушерства, гінекології та неонатології у наші медичні реалії.

У той же час, ми прагнемо до нових звершень й відкриті до нових потужних відносин у сфері охорони здоров’я, що відкриє перед нами нові перспективи та можливості в практичній та науковій сферах.

Конгрес передбачає наукову роботу за наступними напрямками:

• Охорона здоров’я матері та дитини
  • Клінічне акушерство
  • Загальна гінекологія
  • Оперативна гінекологія
  • Репродуктивна медицина
  • Сексуальне здоров’я та права людини
  • Урогінекологія
  • Гінекологічна онкологія
  • Жіноче здоров’я
  • Вагітність з високим ступенем ризику

Наукова асоціація акушерів, гінекологів, неонатологів та педіатрів Молдови рада вітати Вас як почесних гостей та учасників нашого Конгресу!

Мови Конгресу: англійська, французька, румунська та російська.

З повагою,
професор Валентин Фліпту
Голова Асоціації акушерів, гінекологів, неонатологів та педіатрів Молдови, головний акушер-гінеколог Республіки Молдова

Місце проведення: Республіка Молдова, м. Кишинів, вул. Мелестіу, 20, Департамент акушерства та гінекології Державного медичного та фармацевтичного університету імені Н. Тестеміцану Республіки Молдова