Вебінар під назвою «Знайомтеся з освітянами – цифрове здоров’я: філософія, технології та практика»

Шановні викладачі, науковці, студенти!

Університети Айн Шамс (Єгипет) та Лондонський Університет Королеви Марії (Велика Британія) сердечно запрошують вас на вебінар під назвою «Знайомтеся з освітянами – цифрове здоров’я: філософія, технології та практика» 3 жовтня 2024 року о 15:00 за Каїрським часом (15:00 Київський час)

Приєднуйтеся до інтерактивного вебінару, щоб познайомитися з викладачами та експертами успішного короткого онлайн-курсу «Цифрове здоров’я: філософія, технології та практика». Наші учасники дискусії поділяться своїми поглядами на поточні проблеми та можливості цифрового здоров’я та дадуть відповіді на ваші запитання щодо цифрового здоров’я та курсу.

Посилання на курс: https://asuvh.thinkific.com/courses/digital-health-course

Модератор: професор Hoda MF Wahba – Професор геріатрії та геронтології, співзасновник і директор з маркетингу віртуальної лікарні Айн Шамс, Університет Айн Шамс. Провідний викладач Digital Health: філософія, технології та практика

Учасники дискусії:

• Професор Jo Martin- Професор патології та заступник директора (охорона здоров’я) Лондонського університету королеви Марії. Провідний викладач Digital Health: філософія, технології та практика
  • Доктор Hani Farouk A. Mohamed El-Talabawy – Головний операційний директор у віртуальній лікарні Айн Шамс і запрошений професор із науки про дані та цифрової охорони здоров’я, Університет Айн Шамс. Провідний викладач Digital Health: філософія, технології та практика
  • Професор Dina Shawky Al-Zifzaf – Професор фізичної медицини, ревматології та реабілітації, стипендіат FAIMER, директор відділу забезпечення якості, медичний факультет, Університет Айн Шамс. Провідний викладач Digital Health: філософія, технології та практика.

Натисніть ТУТ, щоб зареєструватися на вебінар.