Поліклінічно-консультативне відділення

Баташова-Галінська Вікторія Олександрівна – завідувач відділення, лікар-пульмонолог вищої категорії, к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини №2 ОНМедУ

Лікарі та консультанти поліклінічно-консультативного відділення 

В поліклінічно-консультативному відділенні Центру реконструктивної та відновної медицини (Університетська Клініка) Одеського національного медичного університету, ведуть прийом лікарі близько 20 спеціальностей з вищою кваліфікаційною категорією, багаторічним досвідом роботи, багато з яких мають науковий ступінь, звання доцента, професора, є співробітниками клінічних кафедр Одеського національного медичного університету.

Амбулаторна допомога надається наступними спеціалістами: терапевт, хірург, онкохірург, нейрохірург, судинний хірург, травматолог, онколог, маммолог, проктолог, гінеколог, отоларинголог, офтальмолог, ендокринолог, невропатолог, дерматовенеролог, уролог, психіатр, алерголог, кардіолог, гастроентеролог, ревматолог та ін.

У складі поліклінічно-консультативного відділення працюють 2 денних стаціонара, кожний з яких на 10 ліжок: соматичний денний стаціонар та хіміотерапевтичний денний стаціонар.

Також у поліклінічно-консультативному відділенні проводять консультації фахівці професорсько-викладацького складу клінічних кафедр ОНМедУ.

Діагностики та лікування захворювань з використанням сучасних підходів з використанням локальних протоколів з клінічними маршрутами пацієнтів, розроблених на основі уніфікованих, прийнятих в Україні а також міжнародних протоколів, стандартів і програм з надання медичної допомоги.

В поліклінічно-консультативному відділенні Центру надається амбулаторна консультативна допомога по зверненню населення м. Одеси, Одеської області, України, та за договором зі страховими компаніями.

Наявності у складі Центру реконструктивної та відновної медицини (Університетська Клініка) ОНМедУ стаціонарних відділень, відділення функціональної, ультразвукової, ендоскопічної та променевої діагностики, лабораторної діагностики, відділення фізіотерапіі та медичної реабілітації, забезбечується приємністю між фахівцями поліклінічно-консультативним відділенням та фахівцями  інших структурних підрозділів, що  надає можливість всебічної діагностики та лікування, як амбулаторно, так і стаціонарно.

Попередній запис на прийом до лікарів поліклінічно-консультативного відділення здійснюється кол-центром у будні дні з 8-00 до 18-00, субота та неділя – віхідні. Телефон для запису 048-737-37-70.

Денний стаціонар (загальносомативний)

Хірургія

Алергологія та дерматовенерологія

Ендокринологія

Проктологія