Доктор Стефано Мартінотті (проф. Університету Чієті-Пескара (Італія))

Доктор Стефано Мартінотті є професором Університету Чієті-Пескара (Італія).

Основними сферами професійних інтересів та напрямками роботи проф. С.Мартінотті є експериментальна медицина, онкологія, молекулярна та клінічна патологія, предикативна медицина та клінічна молекулярна біологія.

З листопада по 1992 р. по жовтень 2000 р. він працював на посаді доцента на кафедрі експериментальної медицини за спеціальністю «Молекулярна патологія» в в Університеті Л’Аквіла.  З серпня 1997 р. по вересень 1999 року проф. С.Мартінотті працівав в якості Візитуючого професора в Колумбійському університеті (США) та в протираковому центрі Irvine Genetic Cancer Center.

З листопада 2000 року проф. С.Мартінотті займає посаду Голови відділу клінічної патології кафедри Медичних та усних досліджень та біотехнології.

З листопада 2000 р. по 2013 рік проф. С.Мартінотті працював на посаді директора та координатора лабораторної медицини у регіоні Чієті – Гуардіагреле (Італія).  У грудні 2000 р.  він отримав звання повного професора клінічної патології в університеті Чієті.  З листопада 2001 р. він також працює на посаді  директора програм ординатури з клінічної патології в тому ж університеті.

З листопада 2002 р. по листопад 2010 р. проф. С.Мартінотті  також виконував обов’язки директора з програм аспірантури за спеціальністю Лабораторна медицина.  З листопада 2005 р. по 2014 р. проф. С.Мартінотті  працював в якості координатора програм із скрінінгу з метою попередження коло-ректальних пухлин ASL Lanciano-Vasto-Chieti. З листопада 2011 р. по 2013 рік він також працював на посаді директора Центру клінічної патології Університету Аннунціата,  у співпраці з шпиталем Гуардіагреле та центром  ASL Lanciano-Vasto-Chieti.

З листопада 2013 р. по теперішній час проф. С.Мартінотті  працює на посаді директора Центру предикативної медицини та клінічної молекулярної біології у шпиталі SS Annunziata University Hospital  Університету Чієті “G. d’Annunzio”.