Доктор Раду Ілієску (Dr. Radu Iliescu)

Доктор Раду Ілієску (доктор медичних наук, FAHA) – професор кафедри Фармакології Університету медицини і фармації “Гр. Т. Попа” в місті Ясси, Румунія, де він також обіймає посаду Проректора з наукової роботи та Проректора з міжнародної діяльності.

Також доктор Ілієску є запрошеним доцентом і інструктором Медичного центру Університету Міссісіпі (США), де займається незалежними інтегративними дослідженнями в серцево-судинної та ниркової областях. Ці роботи фінансуються Американській Асоціацією Серця в рамках гранту «Механізми ожиріння, що викликає ушкодження нирок”.

Професор Ілієску має більш ніж 10-річний досвід досліджень в галузі серцево-судинних і ниркових проблем сучасної медицини. Він є автором понад 40 опублікованих дослідних робіт і розділів робіт в книгах і журналах по медицині, що мають найбільш високий рейтинг в науковому співтоваристві.

Також доктор Ілієску є членом різних комітетів у міжнародних та національних наукових співтовариствах і рецензент у ряді медичних журналів, зокрема в розділах присвячених аналізу виконання грантових досліджень.

Основними напрямками професійної спеціалізації доктора Ілієску є інтегративна фізіологія, молекулярна біологія і трансгенні технології, математичне моделювання, медичне обладнання, профілювання терапевтичні цілі і медичну освіту.

В даний час основними напрямками робіт професора Ілієску є розвиток фундаментальних і прикладних досліджень серцево-судинної системи, зокрема у світлі інтеграції академічного середовища і фармацевтичної промисловості для вироблення цільових терапевтичних підходів, і розробка нових парадигм освіти для формування класичних вчених і вчених-клініцистів.

Раніше професор Ілієску також активно проводив незалежні дослідження в області інтегративної фізіології. Ці роботи фінансувалися Американською Асоціацією Серця і були премійовані стипендією “Серцево-судинні і ниркові ефекти впливу тестостерон-містять добавок на спонтанно гіпертензивних щурів”.

Професор Ілієску також має досвід роботи та співпраці з Університетом Лойоли (Чикаго, США) в якості запрошеного лектора, а також з Центром Молекулярної Медицини Макса Дельбюка (Берлін, Німеччина), де він брав участь у тренінгах з фізіології і молекулярної біології, генетики та трансгенним моделям і досліджував вплив андрогенів на серцево-судинну систему.

Ці роботи проводилися під патронажем і при спонсоруванні з боку Європейського Союзу, Асоціації Марі Кюрі, і були відзначені стипендією Schering AG.

Професор Ілієску є членом ряду провідних національних і міжнародних наукових співтовариств, у тому числі Американської Асоціації Серця і Американського Фізіологічного Товариства, володарем численних наукових нагород. Він здійснює професійну діяльність і наукове спілкування на 5 мовах (англійська, французька, німецька, іспанська, румунська).