Доктор Хосе Александро Мадригал Фернандес (Dr. José Alejandro Madrigal Fernández (University of London))

Доктор Хосе Алехандро Мадригал Фернандес народився в Мехіко в 1953 році. Він проводить  дослідження в області гематології, імунології, імуногенетики, молекулярної біології, клітинної терапії, а також досліджує та практикує трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку, що призводить до лікування раку. Його дослідження з імуногенетики та дослідження протипухлинної імунної відповіді привели до численних інновацій, і це допомогло врятувати життя багатьох хворих на рак.

Доктор Хосе Алехандро Мадригал вивчав медицину в Національному автономному університеті Мексики. У 1983 році він виграв стипендію від Всесвітньої організації охорони здоров’я в Гарвардському університеті в лабораторії професора Едмундо-Юніс, як фахівець в області імунології та раку. У 1985 році він отримав грант від інституту Imperial Cancer Research для проведення докторських досліджень в галузі молекулярної генетики в Університеті Лондона і Оксфордському університеті.

Доктор Мадригал має кваліфікацію хірурга та фахівця в області внутрішньої медицини, медицини трансплантатів, гематології і трансплантації кісткового мозку, зокрема від нерідних донорів. Він є співробітником Гарвардського університету, доктором  в Університеті Лондона, постдокторантом з імунології у лікарні Св. Варфоломія в Лондоні, співробітником Королівського Медичного Коледжу Англії, а також співробітником Королівського коледжу патологоанатомів Англії, членом Академії медичних наук Англії та член-кореспондентом Мексиканської академії наук.

Доктор Мадригал є професором в Королівській безкоштовної лікарні та Університетському Медичному Коледжі Лондона, дійсним членом Асоціації лейкозу Америки, членом Національної дослідницької системи рівня III в Мексиці, і представляє Мексику в Королівському коледж патологів і докторів в Англії.  Також з 1993 року він є науковим директором дослідницького Інституту Нолана в Англії та Онкологічного центру Великобританії, членом та консультантом декількох наукових спільнот та компаній, що спеціалізуються у медичній галузі.  Доктор Мадригал був обраний Головою Асоціації європейських імунологів та спеціалістів з трансплантації кісткового мозку.

Доктор Мадригал також завідує кафедрою гематології у лікарні Royal Free Hampstead Університета Лондона, а з 2010 року він є президентом Європейської Групи по крові і трансплантації кісткового мозку. Доктор Мадригал є координатором програми Європейського Союзу «AlloStem», присвяченій вивченню імунотерапії ракових клітин.

Серед нагород, які отримав доктор Мадригал за свою професійну діяльність  – нагороди від Всесвітньої Організації охорони здоров’я, Гарвардського університету, Стенфордського університету, Фонду дослідження раку Ізраїлю, статус Почесного Доктора Університету Ноттінгема в Великобританії, Одеського національного медичного університету, та інші. Д-р Мадригал активно сприяє міжнародній громадянській, навчальнії та консультативній  діяльності та заходам в області гематології, імунології та молекулярної біології.

Доктор Хосе Алехандро Мадригал має  більш ніж 200 наукових публікацій в авторитетних медичних та наукових виданнях світу.