Доктор Чжанг Янгде (Dr. Zhang Guangde (World Endoscopy Association))

Доктор Чжанг Янгде народився в місті Таншань провінції Хебей (Китай) в 1931 році, в місті, де в 1955 році він створив першу клініку Кі Гонг. Він завжди виявляв особливий інтерес до ушу і китайської традиційної медицини. Його родина завжди мала традиції роботи в китайській медицині, його батько також був лікар. Чжанг Янгде в 1955 році поступив в університет фізичної культури в Пекіні, в 1959 році розпочав викладацьку роботу (у якості старшого викладача), і працює там до сьогоднішнього дня.

У 1974 році у нього був діагностований туберкульоз і певний тип алергії. Після цього доктор Чжанг Янгде ініціював дослідження класичних методів Дао Інь Цигун і Тайцзи. Грунтуючись на своїх дослідженнях і знаннях та рукописах з китайських традиційних методів, доктор Чжанг Янгде розробив новий підхід до лікування цієї хвороби. Використовуючи свій метод, він подолав хворобу і допоміг зробити це ще 86 пацієнтам з цим захворюванням. З того часу, користуючись своїм методом, він допоміг ще багатьом тисячам пацієнтів, які страждають від різноманітних захворювань.

Доктора Чжанг Янгде було обрано китайським урядом як одного з 100 кращих фахівців в галузі охорони здоров’я. Він отримав нагороду за його дослідження та внесок в розвиток системи охорони здоров’я, який став суттєво допоміг в економії бюджету галузі охорони здоров’я уряду Китаю. У 1990 році його метод Дао Інь Ян Шен Гонг був офіційно визнаний Міністерством охорони здоров’я і освіти Китаю та був інтегрований у навчальні програми спортивних та медичних навчальних закладах. У 1992 році професор Чжанг Янгде отримав другу премію за наукові дослідження в галузі охорони здоров’я в Китаї.

У 1998 році він отримав восьмий Дуан від Федерації Ушу Китаю, і в тому ж році його метод був інтегрований у навчальні програми спортивних навчальних закладів у Китаї. Професор д-р Чжанг Янгде обіймає посаду Почесного Президента Міжнародного Центру Дao Інь Янг Шен Гонг. Він є постійним заступником голови Департаменту досліджень ушу в Китаї і Почесним Президентом Європейської Федерації Дао Інь Ян Шен Гонг, діючої во Франції та Португалії.

Сьогодні систему охорони та підтримки здоров’я Дao Інь Янг Шен Гонг схвалено китайським урядом, і вона практикується у країнах Сходу багатьма мільйонами людей. Доктор Чжанг Янгде багато разів відвідував країни Європи, де він також інформував наукове суспільство про використання своєї системи та  проводив семінари в різних частинах світу.  30 листопада 2008 року під час 9-ї Міжнародної зустрічі Дao Інь Янг Шен Гонг в присутності офіційної делегації Спортивного університету Пекіну було оголошене рішення створити європейську школу системи охорони та підтримки здоров’я Дao Інь Янг Шен Гонг.