Відділення стоматології

Кленовська Світлана Володимирівна – завідувач стоматологічного відділення, к.мед.н., доцент кафедри загальної стоматології ОНМедУ, лікар стоматолог-ортопед вищої категорії.

Лікарі стоматологічного відділення

Стоматологічне відділення існує понад 15 років. Ми пропонуємо повний комплекс діагностичних та лікувальних стоматологічних послуг : терапевтичну,ортопедичну, ортодонтичну, хірургічну, естетичну стоматологію, пародонтологію та імплантацію,.

У нас зібрана команда професіоналів найвищого рівня. У своїй щоденній практиці ми використовуємо найсучасніші протоколи лікування стоматологічних захворювань будь-якого рівня складності. Точна діагностика, командний підхід і досвід наших стоматологів дозволяють швидко і безболісно вирішити будь-яку стоматологічну проблему.

У клініці впроваджено найсучасніші технології, представлений весь комплекс стоматологічної допомоги.

Відділення є основною клінічної базою кафедри загальної стоматології Одеського національного медичного університету, займається навчальною, лікувальною та науковою роботою. На базі відділення проводяться науково-практичні конференції та семінари з різних аспектів підготовки стоматологів усіх спеціальностей.

Відділення працює у змінному режимі з 9.00 до 17.00.
Вихідні: субота, неділя.
Контактні телефони:
(0482) 63-15-44
(048) 799-53-41
(097) 499-17-61

Хірургічна стоматологія

Хірурги-стоматологи нашого відділення виконують всі види амбулаторно-хірургічних операцій і піклуються про те, щоб хірургічне лікування було безболісним та комфортним.

Сучасні методики хірургічного втручання і ретельна профілактика зводять до мінімуму ризик післяопераційних ускладнень.

Крім видалення зубів ми виконуємо цілий ряд операцій по їх збереженню або відновленню:

 • Лікування затрудненого прорізування 8 зуба та атипове видалення зубів „мудрощі”;
 • Зубозберігаючі операції;
 • Операція висічення (пластика) вуздечки язика (губи), пластика присінка порожнини рота;
 • Гінгівоостеопластика;
 • Пародонтальна хірургія;
 • Дентальна імплантація та супутні втручання;
 • Кісткові пластики та пластики м’яких тканин;
 • Видалення новоутворень м‘яких тканин (папілом, атером, фібром, ретенціонних кіст);
 • Постановка мікроімплантів (ортодонтичних);
 • Підготовка до тотального протезування;
 • Лікування захворювань СНЩС (Скронево-нижньощелепний суглоб)

Терапевтична стоматологія

Займається лікуванням карієсу зубів та його ускладнень, а також усуненням запальних процесів в області кореневих каналів, розробкою і якісним пломбуванням важкопрохідних кореневих каналів зубів, герметизацією фісур зубів.

В арсеналі наших лікарів сьогодні величезна кількість технологій, що дозволяють якісно відновити уражені тканини зуба (прямі вініри), також в нашому відділенні проводять процедуру офісного (професійного) відбілювання зубів по системі ZOOM з використанням лазера та прикрашання зубів різними видами художніх накладок.

У нашому відділенні використовуються сучасні пломбувальні матеріали ведучих країн виробників, останнього покоління , що дозволяє виготовити довготривалу та високоестетичну  реставрацію зубів (з використанням кофердама).

Лікування пацієнтів проводиться абсолютно безболісно, завдяки високоякісним анестетикам. Вибір знеболюючих засобів проводиться для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з переносимості тих чи інших препаратів та загального стану організму.

 Ортопедична стоматологія

    Ортопедична стоматологія спрямована на відновлення цілісності зубного ряду при повній або частковій втраті зубів.

Важливість такого лікування полягає не тільки в наданні естетичного вигляду вашій посмішці, а й в надважливішому функціональному відновленні роботи зубо-щелепного апарату. Саме такого комплексного підходу дотримуються лікарі-ортопеди нашої клініки.

Ми надаємо повний спектр послуг в сфері ортопедії, залежно від потреби пацієнта та мети лікування:

⁃ найсучасніші біоенертні безметалеві коронки та мостовидні протези (діоксид цирконію, кераміка Emax);

⁃ вініри;

⁃ метало-керамічні коронки та мостовидні протези;

⁃ знімні або частково знімні протези;

⁃ протезування на імплантах;

⁃ керамічні реставрації за типами: onlay, inlay та overlay.

До переваг лікування в нашій клініці необхідно віднести використання найякісніших матеріалів та високу кваліфікацію лікарів, що гарантує безпечність та ефективність лікування пацієнтів. Окрім того, виготовлення робот відбувається спеціалістами в високотехнологічній лабораторії з використанням комп’ютерного моделювання, що дозволяє досягти відповідності найвищим стандартам якості.

Ортодонтична стоматологія

    Ортодонтія – це напрямок в стоматології, сфокусований на профілактиці, діагностиці та лікуванні аномалій зубощелепної системи.

Всупереч поширеній помилці, неправильний прикус та викривлені зуби – проблема не тільки естетична. Це може привести до передчасного стирання емалі зубів, виникнення клиновидних дефектів, та із-за ускладнненої гігієни – до карієсу та захворювань пародонту. У такіх пацієнтів порушується функціонування і механіка роботи м’язів, що може привести до проблем з ВНЧС та погіршується якість пережовування їжі, що викликає захворювання шлунково-кишкового тракту.

Ортодонтичне лікування допоможе уникнути цих проблем. І чим раніше прийняті заходи – тим простіше і легше проходить процес, і тим стабільніше результат.

Для досягнення найкращих результатів, ми використовуємо тільки кращі матеріали   і методики сучасної ортодонтії.

Для дітей використовуються знімни/незнімні ортодонтичні аппарати, трейнери. Для дорослий брекет-системи металеві/естетичні/самолігуючі, каппи.

Сучасна ортодонтія дає можливость отримати красиву посмішку у будь якому віці.