Відділення ревматології

Ревматологічне відділення є структурним підрозділом Багатопрофільного Медичного Центру  ОНМедУ та на сьогодні єдиним у місті ревматологічним стаціонаром.

Розташоване за адресою:  м. Одеса, вул. Пастера 9. Відділення розраховано на 50 ліжок.

Лікувальна та консультативна робота забезпечена лікарями вищої кваліфікаційної категорії та співробітниками (асистентами та доцентами)  кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ .

Завідуюча відділенням – Закатова Лідія Володимирівна, к.м.н., доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ, лікар-ревматолог вищої  категорії.

Лікарі:

Василець Вікторія Вікторівна – міський позаштатний ревматолог вищої  категорії.

Канєвська Юлія Вячеславівна –  лікар-ревматолог вищої  категорії.

Рудінська Тетяна Давидівна –  лікар-ревматолог вищої  категорії.

Добровольска Ірина Олександрівна – лікар-ревматолог вищої  категорії.

Тихончук Наталя Сергіївна – к.м.н., ас. кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ, лікар- ревматолог вищої  категорії.

Антіпова Наталя Сергіївна – к.м.н., ас. кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ, лікар-терапевт вищої  категорії.

Серебрякова Алла Аркадіївна – к.м.н., ас. кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ, лікар- терапевт вищої  категорії.

Консультативну роботу проводять доценти кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії ОНМедУ Закатова Лідія Володимирівна, Клочко Віктор Вікторович, Кравчук Ольга Євгенівна, Єфременкова Людмила Назарівна, Тбілелі Вікторія Валеріївна.

Обстеження та лікування хворих проводиться за стандартами України та міжнародними, в тому числі проводиться імунобіологічна терапія системних захворювань сполучної тканини, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спонділоартриту, псоріатичного артриту.

На базі нашої клініки пацієнти мають змогу пройти обстеження за допомогою рентгенівського денситометра останнього покоління для визначення щільності кісткової тканини, виявлення остеопорозу та оцінки якості його лікування. Телефон для довідок та запису на дослідження 728-15-36.

Консультації ревматологічного центру проводяться  у вівторок та п’ятницю з 11.00 до 13.00 а також при зверненні за потребою (понеділок, середа, четвер з 10.00 до 13.00) за адресою Пастера 9, ревматологічне відділення.

Телефон колл-центру  728-15-36 / 728-15-19

Усі лікарі та медичні сестри мають вищу кваліфікаційну категорію

В відділенні проводяться обстеження та лікування хворих з наступними ревматологічними захворюваннями:

• ревматичні хвороби серця;
  • системні хвороби сполучної тканини (системний червоний вівчак, системна склеродермія, дерматополіміозит, хвороба Шегрена, антифосфоліпідний синдром та ін.);
  • системні васкуліти (вузилковий поліартериїт, гранулематоз Вегенера, хвороба Бехчета, васкуліт Шенляйн-Геноха та ін.);
  • ревматичні хвороби суглобів (ревматоїдний артрот, анкілозуючий спонділоартритреактивні артрити, псоріатичний артрит, подагра, остеоартроз та ін.);
  • ревматичні хвороби кісток (остеопороз).