Вансович Віталій Євгенович

Вансович Віталій Євгенович – професор, доктор медичних наук, хірург вищої категорії, член Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів.

У 1983 році він закінчив лікувальний факультет Одеського медичного інституту ім. М. І. Пирогова,а далі навчався у клінічній ординатурі на кафедрі хірургічних хвороб №3. Після закінчення Віталій Євгенович працював ургентними хірургом, а потім – ординатором другого хірургічного відділеня МКЛ №2 м. Одеси.

У 1990 році був прийнятий на посаду асистента кафедри загальної хірургії Одеського медичного інституту ім. М. І. Пирогова, а у 1992 році отримав ступінь кандидата медичних наук,коли захистив дисертацію на тему: «Профілактика гострого післяопераційного панкреатиту препаратами протеїназ».

З 2000 року Віталій Євгенович є доцентом кафедри загальної хірургії. У 2008 році був призначений на посаду завідуючого другим хірургічним відділенням міської клінічної лікарні №9. Наступного року він захистив дисертацію на тему: «Патогенез, прогнозування, профілактика та лікування спайкової хвороби».

Вансович Віталій Євгенович спеціалізується на лапароскопічній малоінвазивній хірургії, абдомінальній хірургії, хірургії гриж, хірургії щитовидної залози.

У 2010 році обраний професором кафедри загальної хірургії Одеського національного медичного університету.

Віталій Євгенович має понад 120 друкованих праць, є автором 25 патентів на винахід.

Професор оперує пацієнтів щодня, і кожен з них – це непередбачуваний розвиток подій. Тому він каже: «Навіть найпростіша на перший погляд операція – не привід розслаблятися. Хірурги недаремно жартують про те, що кожен день операція одна й та ж, а робота різна».

На даний момент Вансович Віталій Євгенович працює хірургом в клініці Odrex, завідуючим відділенням у другому  хірургічному відділенні БМЦ ОНМедУ, а також на кафедрі роботизованої  та ендоскопічної хірургії.