Стажування за кордоном для медиків

 1. Trialect

  https://trialect.com/

  Ресурс Trialect пропонує студентам – медикам, практикуючим лікарям та викладачам можливість займатися практичними дослідженнями або пройти стажування у багатьох європейських, американських та азійських провідних навчальних та лікувальних закладах. Знайти необхідну програму, ознайомитися із правилами та подати заявку можна  на сайті Trialect за посиланням: https://trialect.com/program-grants-list

 2. Work the World
  https://www.goabroad.com/providers/work-the-world…
  Work the world є експертами у сфері охорони здоров’я за кордоном. Спеціалізуючись на індивідуальних розміщеннях, цей провайдер пропонує медичну, сестринську практику, стоматологію, радіологію, фізіотерапію та акушерські стажування. Місця розташування стажування — від Філіппін до Перу. Пропонується широкий спектр клінічних можливостей у країнах, що розвиваються. Програма включає в себе повністю індивідуальне розміщення, приватне житло з іншими студентами, уроки місцевої мови, цілодобову підтримка в країні від команди місцевих фахівців, включаючи «легендарного» шеф-кухаря, який готує їжу.
 3. ELI Abroad
  https://www.goabroad.com/providers/eli-abroad#programs/0/4
  Організація, яка надає одні з найкращих медичних стажувань для студентів, ELI Abroad щорічно надсилає тисячі молодих медичних працівників за кордон. Їхні практичні направлення варіюють від медичних та ветеринарних наук до харчування та громадського здоров’я, і вони відомі своєю ціновою доступністю. Вартість включає в себе житло з місцевою сім’єю або в спільній квартирі, або в гуртожитку. Більшість місць включає в себе харчування та місцеві мовні курси.
 4. World Internships
  https://www.goabroad.com/providers/world-internships…
  Ви можете здогадатися за назвою цієї програми, що вона пропонує досить напружені варіанти стажування. Програма World Internships пропонує як терапевтичні, так і акушерські стажування у десяти різних країнах, базами яких можуть бути лікарні, клініки чи міжнародні медичні центри. Деякі бази для стажування пропонують навіть спеціальну медичну підготовку.
  Програми World Internships дійсно направлені на залучення місцевих громад, тому стажисти можуть розраховувати на роботу як у самому медичному закладі, так і за його межами, та брати участь у проектах громадського здоров’я. До вартості програми включене житло в сімейному будинку або житло в залежності від країни. Пропонуються навіть невеликі стипендії, щоб допомогти учасникам покрити витрати на саму програму.
 5. Cross-Cultural Solutions
  https://www.goabroad.com/providers/cross-cultural-solutions…
  Приділяючи більше уваги охороні навколишнього середовища та освіті, Cross Cultural Solutions пропонує стажування в системі «Глобальне здоров’я» протягом шести тижнів щороку в Індії, Перу, Гватемалі, Танзанії та Гані. Стажування спрямовані на побудову стабільної системи громадського здоров’я та освіту громади, приділяючи окрему увагу проблемам доступу до води, санітарії та чистоти, а також відсутності освітніх ресурсів для тих, хто бореться з малярією та ВІЛ. Вартість програми включає в себе спільне житло з іншими учасниками програми та харчування від місцевого шеф-кухаря.
 6. Projects Abroad
  https://www.goabroad.com/providers/projects-abroad…
  Лідер у волонтерському світі Projects Abroad також пропонує багато стажувань у сфері охорони здоров’я. Ця програма особливо корисна для студентів, оскільки стажисти можуть після цього використовувати свій досвід для отримання університетського кредиту. Оскільки ці стажування спрямовані на студентів, основна увага приділяється напрацюванню нового досвіду, відповідно, не вимагає попередньої практики в цій галузі.
  Стажисти мають вибір між сестринським, акушерським, стоматологічним, терапевтичним, фармацевтичним профілем. Вони зможуть спостерігати за місцевими медичними працівниками, які працюють у лікарнях та клініках. До вартості включене розміщення, харчування, медичне страхування, візова підтримка (якщо застосовується) та транспортне забезпечення, пов’язане з роботою.
 7. Czech Hospital Placements
  https://www.goabroad.com/…/czech-hospital-placements-progra…
  Цей маршрут стажування дуже специфічний та ідеально підходить для тих, хто шукає новий досвід. Czech Hospital Placements спеціально розроблено для забезпечення реального досвіду в одній з найбільших лікарень Європи у співпраці з чеськими лікарями, медичними сестрами, стоматологами, фізіотерапевтами тощо. На відміну від більшості професійних стажувань, ця організація надає стажистам навчальні матеріали, пов’язані з кожною спеціалізацією, щоб учасники були максимально готовими до прибуття до медичного закладу.
  Стажування відкрите для будь-якого англомовного студента віком від 17 до 26 років. Пропонуються короткострокові заняття протягом усього року. Програма включає в себе практику в медичному закладі щонайменше 25 годин на тиждень, проживання в одному з районів Праги, харчування, навчальні матеріали та навчальні посібники на місці. Насолоджуйтесь швидкими темпами навчання та спостереженням за професіоналами під час операцій, лікування та взаємодії з пацієнтами!
 8. Volunteering Journeys
  https://www.goabroad.com/providers/volunteering-journeys…
  Volunteering Journeys пропонують медичні стажування в Індії, Шрі-Ланці, Непалі та Перу для студентів і фахівців медичних закладів. Протягом чотирьох тижнів ці стажування будуть спрямовані на те, щоб отримати якомога більше практичного досвіду, повністю занурившись у нову культуру. Стажисти мають вибір між проходженням стажування у міських клініках та у медичних закладах в сусідніх селах. Проживання та харчування входять до вартості програми.
 9. Child Family Health International
  https://www.goabroad.com/…/child-family-health-internationa…
  Серед 30-ти різних програм охорони здоров’я у десяти країнах Child Family Health International є чемпіоном, коли мова йде про стажування студентів за кордоном. Ця програма, займаючись стажуваннями, медичними факультативними курсами, ротаціями на виїзді, навчанням у сфері обслуговування та глобальними стандартами сфери охорони здоров’я, поєднує в собі всі види медичних послуг не лише з клінічною практикою, а й з громадськими, соціальними службами, людськими ресурсами для охорони здоров’я в глобальному масштабі. Кожна база для стажування адаптується до рівня освіти студента, а також до загальних інтересів і цілей.

Окремо треба підкреслити, що у випадку, коли студент дійсно отримає можливість стажуватись за подібними програмами, для нього буде потрібно створити надзвичайно високі умови праці заздалегідь, адже з більшими знаннями – більший попит на медиків у розвинених країн, де також є дефіцит кадрів.