Симуляційна медицина і сценарно-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги / Simulation medicine and Scenario-based learning for emergency care (SimS)

Метою проєкту є вдосконалення системи навчання першої та невідкладної медичної допомоги шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій, включаючи навчання на основі сценаріїв, симуляційну медицину та компетентну психологічну підтримку (SBL/SM/PsS) для лікарів, осіб з категорія «Перший на місці» та інших учасників.

Строки проєкту: 01.01.2023 – 31.12.2025

Номер проєкту: 101082077 — SimS — ERASMUS-EDU-2022-CBHE

Грант ЄС: 643 334 євро

Програма: Erasmus+ KA2

Тип діяльності: гранти ERASMUS Lump Sum

Координатор проєкту: Буковинський державний медичний університет

Партнерами проєкту також є Національне агентство забезпечення із якості вищої освіти, Національна академія внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний медичний університет.

Міжнародні партнери: Університет Сантьяго де Компостела (Іспанія), Іспанське товариство лікарів первинної медичної допомоги (SEMERGEN), Lietuvos Sveikatos mokslų universities (Литва), Aristoteleio Panepistimio Thessalonikis (Греція).

Офіційний веб-сайт: sims-project.eu