Семінар, присвячений Всеукраїнському дню боротьби з захворюванням на рак молочної залози (21 жовтня 2016 року)

Рада СНТ та ТМВ та кафедра онкології з курсом променевої діагностики, терапії та радіаційної медицини 21 жовтня 2016 року провела науково-практичний семінар для студентів і молодих вчених, присвячений Всеукраїнському дню боротьби з захворюванням на рак молочної залози. На цьому заході, що прийняв більше 100 відвідувачів, головний РМЗ онколог Одеси, Заволока Олександр Васильович та асистент Вододюк Володимир Юрійович прочитали лекції з діагностики та лікування РМЗ. Також виступили студенти і молоді вчені доповідями у цій галузі. Крім цього був проведений брейн-ринг з онкомамології. Доповідачам, учасникам та переможцям брейн-рингу були вручені сертифікати. Науково-практичний семінар виявився новим вдачним форматом роботи СНТ та ТМВ. Наступний такий семінар планується провести першого грудня – на честь дня боротьби з ВІЛ інфекцією.