Семінар «Можливості і перспективи міжнародного співтовариства студентів та молодих вчених» за участю проректора з міжнародної роботи, професора Марічереди В.Г. (16 жовтня 2014року)

Семінар, присвячений міжнародному співтоваристу зацікавив чималу аудиторію. Проректор з міжнародної роботи, професор Марічереда Валерія Геннадіївна окреслила основні напрями сучасної закордонної науки та практичної діяльності, розповіла про співтовариство нашого університету з медичними університетами інших країн, таких як Румунія, Польща, Китай, Ізраїль, що викликало ряд питань від аудиторії, на які Валерія Геннадіївна дала вичерпні відповіді.

Було вирішено, що про наступні пропозиції, що надходитимуть до нашого університету з-закордону, повідомлятиметься через Раду Студентського наукового товариства та Товариства молодих вчених.