Прийняття до розгляду дисертації Чумак Зінаїди Василівни

Захист дисертаційної роботи Чумак Зінаїди Василівни

14.04.2021 об 11-00 за адресою: вул. Ольгіївська 4а, спорткомплекс ОНМедУ, 2 поверх, лекційна зала кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології ОНМедУ.

Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук асистента кафедри акушерства та гінекології Одеського національного медичного університету Чумак Зінаїди Василівни на тему: «Мікроциркуляторно-тканинні, клітинні та ендокринні фактори в розвитку проліферативних процесів ендометрія в перименопаузальному періоді»

14.01.01 – акушерство та гінекологія

Науковий керівник:  д.м.н., професор – Шаповал Микола Віталійович, Одеський національний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології

Офіційні опоненти:

• член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор

Маркін Леонід Борисович, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології, м. Львів.

• член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор

Татарчук Тетяна Феофанівна, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України», завідувачка відділення ендокринної гінекології, м. Київ.

• доктор медичних наук, професор Потапов Валентин Олександрович,

Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», завідувач кафедри акушерства та гінекології, м. Дніпро

Контакти – [email protected]

АНОТАЦІЯ