Дискусійний Клуб/ Discussion Club

Дискусійний Клуб було створено за ініціативою кафедри акушерства та гінекології (раніше- акушерства і гінекології №1 ) ще у 2017 році.

Оволодіння (вивчення,опанування) іноземними мовами на рівні вільного спілкування займає провідну позицію у стратегії інтеграції українських студентів-медиків та молодих вчених в міжнародну наукову спільноту.
Здатність приймати участь у дискусії, формулювати та відстоювати власну точку зору з використанням сучасної міжнародної медичної термінології сприяє підвищенню комунікативних навичок у майбутніх лікарів.

Метою створення Клубу стало бажання надати платформу для комунікації студентів ОНМедУ різного рівня володіння англійською мовою. Учасники мають можливість обговорювати цікаві клінічні кейси та підготувати себе до роботи в специфічних умовах, що можуть виникнути у них під час подальшої лікарської практики. Всі кейси моделюються лікарями-практиками та модеруються викладацько-професорським складом.

Надана можливість вільного спілкування із проблемних питань дуже сподобалась студентській спільноті та надала натхнення для залучення нових кафедр, університетів, доповнення засідань новітніми технологіями навчання.

На даний момент, Дискусійний Клуб- сумісний щомісячний проект кафедри Акушерства і гінекології та Навчально-виробничого комплексу інноваційних технологій навчання, інформатизації, безперервної освіти та внутрішнього моніторингу якості освіти (НВК ІТНІБО).
Особливості:
– 2 форми участі: очна та дистанційна (на базі Університетської платформи Microsoft Teams-в умовах дотримання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”)
-доброзичлива атмосфера;
-експертна підтримка зі сторони професорсько-викладацького складу (експерти не для «присутності», а досвідчені за темою заходу спікери з багатим досвідом);
-лише актуальна та доказова інформація під час заходів;
-загальна врівноваженість та коректність заходу (незважаючи на поділ на умовних «експертів» та «слухачів», всі учасники приймають активну участь на рівних правах та засадах);

-багататорівнева структура заходу: доповіді, дискусії із модерацією експертами, клінічні кейси;

-робота із Стандартизованими пацієнтами із команди СП НВК ІТНІБО в рамках відпрацювання кейсів та протоколу сповіщення поганих новин

-навчання студентів веденню «складних» пацієнтів за протоколом SPIKES

-активна пандисциплінарна взаємодія: серед регулярних учасників-кафедри акушерства і гінекології, внутрішньої медицини №3 та №4, кафедра педіатрії №1, реабілітації;

-міжуніверситетська та міжнародна взаємодія (залучення до дистанційної роботи представників університетів України, ЄС,тощо)

-проводиться аудіо-та відеофіксація задля можливості перегляду засідань у зручний час.

Засідання проводяться щомісячно, по середам о 2-ій годині дня англійською та українською мовами. За тематикою заходів просимо дізнаватись з «Анонсу заходів» на офіційній сторінці ОНМедУ.
Для участі в онлайн формі “Дискусійного клубу” просимо попередньо зв’язатись за посиланням в Фейсбук:
https://www.facebook.com/andre.dobrowolskiy
чи Instagram:
https://instagram.com/dr.dobrovolskii
та налагодити рекомендоване обладнання: постійний зв’язок з мережею Інтернет, навушники, можливість відеозв’язку, активний Університетський аккаунт в Microsoft Teams .