Неврологічне відділення

На базі неврологічного відділення  розташована кафедра неврології та нейрохірургії ОНМедУ,  яку очолює  Сон Анатолій Сергійович – завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор, автор 230 наукових статей, 30 винаходів і 3 підручників. Під його керівництвом захищені 8 кандидатських та 1 докторська дисертації.

Неврологічне відділення очолює Дрібіна Світлана Ісааківна – лікар-невропатолог вищої категорії.

Неврологічне відділення УК розраховане на 60 ліжок.

Спеціалізація відділення – діагностика та лікування наступної неврологічної патології:
• ГПМК та інші судинні захворювання;
• Демієлінізуючі та нейродегенеративні захворювання нервової системи (розсіяний склероз, паркінсонізм, боковий аміотрофічний склероз, міастенія та ін.);
• Епілепсія та інші пароксизмальні розлади;
• Вертеброгенні та інші захворювання периферичної нервової системи;
• Вегетативна та хронічна судинна патологія.

За час перебування в стаціонарі всі пацієнти проходять ряд обов’язкових досліджень: КТ, МРТ, холтерівське моніторування серцевого ритму, необхідні аналізи і багато іншого. При виявленні додаткової патології обсяг досліджень може бути збільшено.
Клініка зараз має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання, в тому числі унікальне для України. Тому хворий до моменту виписки обстежений максимально.
Співробітники відділення у своїй роботі використовують інноваційні технології у галузі клінічної неврології, приймають активну участь в науково-практичних конференціях. Впроваджені в роботу методики нейрореабілітації хворих на судинну патологію, демієлінізуючі захворювання нервової системи, мігрень та інші пароксизмальні стани, в тому числі ботокс-терапія, нейростимуляція, комплексна реабілітація при орофарінгеальній дисфагії, ерготерапія, медична реабілітація локомоторної функції, мовна терапія, когнітивна терапія, тощо.
Лікувально-консультативну на базі відділення крім штатних співробітників ведуть також провідні фахівці ОНМедУ. Відділення є клінічною базою кафедр неврології та медичної реабілітації.
Надходження хворих до неврологічного відділення здійснюється як в ургентному порядку, по швидкій медичній допомозі так й у плановому порядку.