Медична навчальна мережа України / Medical Education Network Ukraine (MENU).

Метою проєкту розвиток клінічного мислення у здобувачів вищої освіти та впровадження клінічних кейсів та віртуальних пацієнтів у освітні програми із  застосуванням інструментів:  «Clinical Case Discussion» – поетапна дискусія, «Virtual Patient» – віртуальні пацієнти на платформі CASUS, «Concept maps» – концептуальні мапи диференційної діагностики. LOOOP share (Learning Opportunities, Objectives and Outcomes Platform). Дана система покращила мотивацію студентів до навчання та як результат – компетентність випускників.

Строки проєкту: 01.01.2022 – 31.12.2024

Номер проєкту:  2020-1-DEO1-KA226-005754

Програма:  Erasmus+grant program of the European Union

Координатор проекту: Мюнхенський  Університет ім. Людвіга Максиміліана (LMU) та університетська клініка Charité (Charité – Universitätsmedizin

Партнерами проекту також є Буковинський державний медичний університет, Дніпропетровський медичний університет, Харківський національний медичний університет.