Юшковська Ольга Геннадіївна

Юшковська Ольга Геннадіївна – лікар зі спортивної медицини та фізичної реабілітації вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри спортивної медицини, фізичної реабілітації, валеології та фізичного виховання Одеського національного медичного університету.

Ольга Геннадіївна є автором понад 300 публікацій про спортивну медицину, фізичну реабілітацію та здоров’я, серед яких: підручники для студентів медвузів, монографії з реабілітації, програми для навчання студентів, патенти, авторські свідоцтва, велика кількість наукових статей і тез конференцій.

Ольга Юшковська ділиться накопиченими знаннями на власних лекціях і майстер-класах в Одесі, Києві та Львові. Вона є ідейним натхненником для багатьох людей. Ольга Геннадіївна популяризує в масах знання про здоровий спосіб життя, правильне харчування, функціональне і активне довголіття. За відданість своїй справі вона відзначена медаллю «За вірність професії», нагороджена орденом «Знак Пошани» від Національної медичної палати України, удостоєна звання «Надбання Одеси», а також є лауреатом премії «100 найвпливовіших жінок Одеського регіону» та членом «Європейської Асоціації ділових жінок », і це далеко не всі регалії випускниці нашого рідного ОНМедУ.

Від Студентського Самоврядування, Студенського Наукового Товариства та Товариства Молодих Вчених хочемо висловити окрему подяку за велику підтримку та допомогу!