Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

• 31. 05. 2022

Якщо Ви б хотіли проявити себе як науковця та посприяти розвитку науки серед молоді України, цей конкурс стане ідеальною для цього можливістю, адже він здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У Конкурсі можуть взяти участь усі студенти нашого універистету, у тому числі іноземні студенти.

Загальні вимоги до робіт такі:

— робота має підготовлена спеціально для Конкурсу та не мати попередніх нагород;

— одна робота може мати не більше двох авторів та одного наукового керівника (якщо робота написана студентами з різних ВНЗ – наукових керівників може бути двоє);

— якщо робота є продовженням іншої, вже поданої  на Конкурс у попередніх роках роботи, в ній може бути не більше 25% матеріалу з роботи попередніх років;

— робота пишеться українською мовою, проте в окремих випадках може проводитись Конкурс з галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій) іноземними мовами; на такий Конкурс наукові роботи подаються відповідними мовами;

— наукові роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях.

Вимоги до оформлення робіт такі:

— текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве — 30 мм, праве — 10 мм, верхнє і нижнє — по 20 мм;

— наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

— наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;

— загальний обсяг роботи — не більше 30 сторінок (без урахування додатків та переліку літературних джерел).

Конкурс проводиться у два тури:

І тур — у вищих навчальних закладах;

ІІ тур — у базових вищих навчальних закладах.

ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи:

перший етап — рецензування робіт;

другий етап — проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Для організації та проведення І туру Конкурсу у вищому навчальному закладі за наказом керівника створюється конкурсна комісія, на розгляд якої студенти подають свої наукові роботи.

Конкурсна комісія з проведення І туру Конкурсу відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі знань, спеціальності (спеціалізації) та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів.

Подана вище інформація стосується проведення Конкурсу в першому його турі. Для більш детальних відомостей щодо проведення Конкурсу в першому турі або в подальших його етапах переходьте за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#n99 на сторінку Наказу «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей».

Ми закликаємо Вас до участі, оскільки конкурс несумнінно стане поштовхом для Вашої кар‘єри як науковця та першокласного спеціаліста!

Перший тур конкурсу триватиме до січня 2022 року. Встигніть прийняти участь!

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки на базі Одеського національного медичного університету буде проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина”, за підсумком якого 30 березня 2022 р. відбудеться науково-практична конференція.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн (не більше 3-х осіб від закладу).

Роботи оформлюються згідно з «Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвержденого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністрерстві юстицій України 15.05.2017 за №620/300488.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина просимо надати документи до 19 лютого 2022 року.

9 березня 2022 року на офіційному сайті Університету буде оприлюднено перелік конкурсантів, яких рекомендовано до участі у підсумковій науково-практичній відеоконференції  (ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина)

З переліком необхідних документів та вимогами до оформлення просимо ознайомитись у прикріплених нижче матеріалах:

З питаннями щодо конкурсу звертайтеся:

+380970471750 Будігай Наталія

+380972112014 Курінна Ольга