Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини (для студентів та молодих вчених)», присвяченої 110-річчю із дня народження професора І.В. Савицького

• 22. 04. 2021

Конференція  присвячена 110-річчю з дня народження Івана Володимировича Савицького — видатного вченого і фундатора одеської біохімічної наукової школи, що працював в Одеському університеті. Його пам’яті також буде присвячений круглий стіл, що відбудеться 22 квітня о 15:00.

Цього року конференція проводиться в онлайн-режимі на платформі Microsoft Teams.

На конференцію подано 268 робіт студентів та молодих вчених з ОНМедУ, а також 66 робіт учасників з інших міст України, а також з Казахстану, Білорусі та інших країн. «Всі кафедри нашого університету задіяні і вже направили свої роботи. Конференція буде міждисциплінарною, з насиченою і змістовною програмою. Я хочу подякувати студентському науковому товариству та товариству молодих вчених нашого університету, які протягом майже півроку під керівництвом професора О. Г. Юшковської підготовлювали цю конференцію, а також завідувачам кафедр — за проактивну позицію і плідну роботу в наукових гуртках», — сказав ректор Валерій Запорожан.

Зокрема, в програмі конференції круглий стіл, 12 секційних засідань, 3 практичні майстер-класи з використанням симуляційного обладнання, зокрема з лапароскопічної хірургії, серцево-легеневої реанімації новонароджених, інтубації дітей різного віку.