Науково-методична міжуніверситетська конференція з міжнародною участю «Забезпечення якості освіти у вищій медичній школі»

• 18. 01. 2023

Одеський національний медичний університет, спільно з Міністерством охорони здоров’я, ДНУ «Інститут модернізації змісту вищої освіти» Міністерства освіти та науки України та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, запрошує взяти участь у Науково-методичній міжуніверситетській конференції з міжнародною участю «Забезпечення якості освіти у вищій медичній школі», що відбудеться 18 – 20 січня 2023 року.

До участі запрошуються науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти, представники ринку праці та інші зацікавлені особи!

Напрями роботи конференції:

• Напрям 1. Інституціональні та теоретико-методичні засади забезпечення якості освіти
  • Напрям 2. Симуляційні технології навчання та інноваційні методи навчання у вищій медичній освіті
  • Напрям 3. Сучасні методи та технології оцінювання результатів опанування клінічних компетентностей
  • Напрям 4. Розвиток культури якості у вищій медичній школі

За результатами конференції планується елект

+ронне видання збірки матеріалів конференції, з можливістю публікації наукової статті у фаховому виданні Одеського національного медичного університету категорії Б «Одеський медичний журнал» у розділі: Інституціональні та теоретико-методологічні засади забезпечення якості вищої медичної освіти» (вимоги до оформлення).

Участь у конференції безкоштовна.

Зареєструватися на конференцію необхідно за формою для реєстрації.

Більш детально з інформацією щодо конференції можна ознайомитися у  Інформаційному листі конференції та  Програмі конференції.