Науково-практична конференція «Комунікація “Лікар-пацієнт-батьки” в педіатричній практиці та іміджеві технології»

• 06. 06. 2023

Шановні колеги!

Кафедри суспільних наук та педіатрії №2 запрошують взяти участь в Науково-практичній конференції «Комунікація “Лікар-пацієнт-батьки” в педіатричній практиці та іміджеві технології», яка відбудеться 6 червня 2023 року в змішаному форматі – очно-дистанційному.

Адреса проведення: 65009, м. Одеса, вул. Ольгієвська, 13, 4 поверх, 403 аудиторія, кафедра суспільних наук та пратформа Tims

Планується обговорення історії та сучасного стану комунікації педіатрів з пацієнтами та їх представниками, розглянути наявні іміджеві технології в Україні, сучасних досягнень педіатричної науки, сучасних особливостей викладання у медичному виші для подальшого впровадження сучасних технологій у освіту та практику.

Картка_заходу →

Для реєстрації учасникам необхідно обов’язково заповнити реєстраційну картку до 5 червня 2023 року за посиланням: https://forms.gle/qrbm95o6e5DqApEs7

У разі виникнення запитань – Подкупко Тетяна Леонідівна, к.і.н, доцент кафедри суспільних наук ОНМедУ (тел. +380935520811)

Сподіваємось на зацікавленість та співпрацю!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!