ІІІ міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Читання ім. професора О.О. Зелінського. Від інновацій в акушерстві і гінекології до персоналізованої медицини”

• 10. 05. 2024

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі ІІІ міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Читання ім. професора О.О. Зелінського. Від інновацій в акушерстві і гінекології до персоналізованої медицини“, яка відбудеться 10-11 травня 2024 року у м. Одеса.

Головний організатор заходу:

• ГО «Одеське відділення Асоціації акушерів-гінекологів України» – офіційний провайдер БПР за № 1118;

Співорганізатори:

• Асоціація акушерів-гінекологів України
  • Одеський національний медичний університет
  • Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА.

Напрями роботи конференції:

• Організація охорони здоров’я матері та немовляти
  • Планування вагітності, антенатальний та інтранатальний догляд
  • Ускладнення вагітності
  • Невідкладне акушерство
  • Перинатальні та неонатальні інфекції
  • Cтресс та репродуктивне здоров’я
  • Репродуктологія та ендокринна гінекологія
  • Оперативна гінекологія
  • Онкогінекологія
  • Сімейна медицина

*Конференцію буде проведено у гібридному форматі (онлайн/офлайн).

В рамках конференції буде проведено презентаційно – конкурсну програму молодих вчених за результатами власних досліджень та майстер-класи, присвячені актуальним проблемам сучасної акушерсько-гінекологічної науки і практики.

Міждисциплінарний характер конференції надає унікальну можливість поспілкуватися з фахівцями з різних галузей медицини, поділитися новаторськими думками і рішеннями, обговорити дискусійні питання, а також Ваші наукові досягнення та досвід досліджень.

Ми чекаємо друзів, колег і всіх, хто пам’ятає і шанує світлу пам’ять професора О.О. Зелінського.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

• Кількість балів БПП – (за умови проходження тестування та отримання не меньш 70% правільних відповідей)
  • 1 день – слухач – 5 балів
  • 2 дня – слухач – 10 балів
  • Доповідач – 30 балів
  • Форми участі
  • доповідач
  • слухач
  • конкурсант
  • Регламент доповідей
  • усна доповідь – 10-12 хвілін
  • виступ в обговоренні – до 2 хв

Термін подачі заявок на доповіді – 10.04.2024 р.

Увага! З основними правилами проведення БПР та вимогами до учасників (лекторів і слухачів) Ви можете ознайомитись в документах на сайті Одеського відділення Асоціації акушерів-гінекологів України за посиланням: https://ov.aagu.od.ua/

• Положення про встановлення фактів порушення академічної доброчесності та дотримання принципів практичної медичної/фармацевтичної/реабілітаційної діяльності, заснованої на доказах
  • Методологія оцінювання набутих знань, компетентностей і практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я на заходах БПР
  • Порядок виявлення та врегулювання конфлікту інтересів, що виникає в осіб пов’язаних із організацією та проведенням заходів БПР, а також заходів самостійного врегулювання конфлікту інтересів і порядку дій для запобігання реклами торгових назв лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів реабілітації (асистивних технологій) під час проведення заходів БПР

Офіційні мови конференції

• українська
  • англійська
  • РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: http://surl.li/rhszm, дійсна до 09.05.2023 р.

Програма конференції→

Реєстрація буде включати: участь у наукових сесіях та виставках, матеріали конференції, перерви на каву, бейдж, сертифікат учасника, мультимедійне забезпечення.

• Реєстраційний внесок:
  • 500 грн для учасників, що не є членами лікарських професійних громадських об’єднань (асоціацій)
  • 200 грн – для членів асоціацій (при наявності документів, що підтверджують статус)
  • 100 грн – участь в майстер-класах (окремий сертіфікат – 15 балів);
  • Попередня реєстрація є обов’язковою!!!

*Члени Оргкомітету та спікери звільняються від сплати реєстраційного внеску.

Увага! За матеріалами конференції планується видання “Збірнику тезисів” з публікацією в одному з наукових журналів Одеського національного медичного університету.

Вимоги до оформлення тез:

• Загальний обсяг публікацій: до 2000 символів (крім УДК, назви роботи великими літерами, ініціалів і прізвища авторів, повної назви установи).
  • До друку приймаються тези, які містять необхідні елементи: шифр УДК; назва, прізвища, ініціали та ORCID авторів (кількість авторів не повинна перевищувати 3-х осіб); назва установи, місто, країна.
  • Тези повинні бути структуровані і відображати предмет, мету, метод або методологію проведення роботи, результати та обговорення, висновки.
  • Текст набраний в форматі Word на папері з форматом А4 без переносів, кегль 12 Times New Roman з інтервалом –1,5; поля – ліве, верхнє і нижнє – 2 см, праве – 1 см.
  • Мова — українська, англійська.
  • Електронну версію тез, скан/фото квитанції про сплату публікації, контактні дані автора (номер телефону, e-mail для листування) необхідно надсилати на е-mail: Чумак Зінаїда Василівна e-mail: [email protected] в форматі Word та PDF (з підписом 1-го автора).
  • Deadlinе – 20.04.2024 р.
  • Ввартість публікації – 200 грн.

Регістраційний внесок, сплату за публікацію тез переказувати за наступними реквізитами:

Банківські реквізити Одеського відділення Асоціації акушерів-гінекологів України:

АТ “Укрексімбанк”
Код банку 322313
р/р UA 483223130000026004000031618
Код за ЕДРПУ 20998897
Отримувач: Одеське відділення Асоціації акушерів-гінекологів України

УВАГА! Призначення платежу – Благодійний внесок.

За додатковою інформацією можливо звернення за наступними контактами: (листування з приміткою «Пам’яті Зелінського»)

Загальні питання (у т.ч. з формування наукової програми):

·         Манасова Гульсим Серікбаївна
тел: +3 8050 502 7058