ХХІ Науково-практична конференція: Читання в пам’ять святого Луки Кримського (В. Ф. Войно-Ясенецького) «Життя. Діяльність. Творчість. Наука і релігія»

• 16. 09. 2021

16 вересня 2021 р. в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради відбулася ХХІ науково-практична конференція «Читання в пам’ять святого Луки Кримського (В. Ф. Войно-Ясенецького) “Життя. Діяльність. Творчість. Наука і релігія”». Організаторами конференції виступили: Одеська єпархія Української Православної Церкви, храм на честь святителя Луки Кримського і святої мучениці Валентини, Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради, Одеський національний медичний університет (кафедра філософії та біоетики), Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, КНП «Міська лікарня № 5» Одеської міської ради, КНП «Міська клінічна лікарня № 10» Одеської міської ради, ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова НАМН України».

З доповідями, в який було запропоновано розкриття й осмислення спадщини видатного священнослужителя та науковця ХХ століття святителя Луки Кримського (професора Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького), виступили представники науково-медичної галузі, а також релігійної сфери. За підсумками наукового заходу буде видано збірник матеріалів конференції.

Програма Конференції