Тренінг «Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові небезпеки (ХБРЯ)» 17-18 квітня 2024 року

Міжнародний медичний корпус запрошує взяти участь викладачів, студентів, лікарів та медичних сестер Одеського національного медичного університету у навчальному тренінгу “Підтримка життя при травмах на догоспітальному етапі (PHTF)”.

Цей курс озброює учасників знаннями та навичками щодо догляду за жертвами атак ХБРЯ у догоспітальних і госпітальних умовах. Також курс включає навчання зі знезараження, медичної допомоги, протиотрути, одягання/знімання ЗІЗ та безпеки медичних працівників.

Тренінг був розроблений Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Детально з описом та розкладом тренінгів Ви можете ознайомитися у програмі тренінгів.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням https://forms.office.com/r/ZWLjxeMekV