Засідання Вченої ради ОНМедУ

24 червня 2019 р. о 10.00 відбулося останнє в цьому навчальному році засідання Вченої ради ОНМедУ. На порядок денний було винесено сім питань.
В результаті голосування одноголосно були затверджені обрані за конкурсом на посади:
— зав. кафедри травматології та ортопедії — проф. Сухін Ю. В.,
— проф. кафедри внутрішньої медицини № 4 — проф. Ковалевська Л. А.,
— проф. кафедри травматології та ортопедії — проф. Сайєд Мухсен Ахмед,
— доц. кафедри акушерства і гінекології № 1 — доц. Лавриненко Г. Л.,
— доц. кафедри акушерства і гінекології № 1 — доц. Шитова Г. В.,
— доц. кафедри дерматології та венерології — доц. Ошаніна І. В.,
— доц. кафедри дитячих інфекційних хвороб — доц. Мовлянова Н. В.,
— доц. кафедри загальної практики — доц. Ковальчук Л. І.,
— доц. кафедри педіатрії № 1 — доц. Циунчик Ю. Г.,
— доц. кафедри психіатрії та наркології — доц. Горячев П. І.,
— доц. кафедри фармацевтичної хімії — доц. Анісімов В. Ю.,
— доц. кафедри хірургії № 1 з п/п — доц. Поляк С. Д.
Також позитивним було голосування щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі фізіології, к.б.н. Бойку Ю. О.

По другому питанню «Про присудження звання Візит-професора Одеського національного медичного університету професору Петеру Ваупелю (Peter Vaupel), професору відділу патофізіології пухлин кафедри радіоонкології та радіотерапії Університетського медичного центру Майнца (Майнц, Німеччина)» доповідав в. о. проректора з науково-педагогічної (міжнародної) роботи, проф. Тарабрін О. О. Його докладна і яскрава розповідь про Петера Ваупеля з приводу присвоєння йому звання «Візит-професора ОНМедУ» ні в кого з присутніх заперечень не викликала. Затверджено одноголосно.
Після доповідей Голів Екзаменаційних комісій з відповідних спеціальностей та їх заступників – проф. Лебедюка М. М. – «Лікувальна справа», проф. Гончарука С. Ф. – «Педіатрія», проф. Шаповала М. В. –«Лікувальна справа (міжнар. ф.)», проф. Лабунця В. А. – «Стоматологія», проф. Громовика Б. П. – «Фармація», д. психол. н. Киреєвої З. О. – «Практична психологія» – були затверджені результати державних випускних іспитів на медичних, стоматологічному та міжнародному факультетах. Як відмітили всі доповідачі, студенти показали досить високий рівень теоретичної та практичної підготовки, загальна тенденція — збільшення відмінних і добрих оцінок.
Про реорганізацію структури університету на 2019/2020 навчальний рік шляхом об’єднання або поділу деяких кафедр доповіла в. о. проректора з науково-педагогічної (навчальної) роботи, проф. Шмакова І. П. Вона також запропонувала нову редакцію «Положення про організацію навчального процесу студентів в Одеському національному медичному університеті», яку Вчена рада затвердила одноголосно. Крім того був затверджений список випускників ОНМедУ, яких рекомендовано на наукову роботу в аспірантуру, а також список студентів, що їх рекомендовано на отримання іменних стипендій.
Також було затверджено проект «Положення про Університетську клініку та її структуру», з цього питання доповідав в. о. проректора з науково-педагогічної (лікувальної) роботи, проф. Сон А. С.
Наприкінці Вченої ради із заключною промовою виступили голова Вченої ради В. М. Запорожан і т. в. о. ректора Ю. В. Сухін. Вони привітали усіх присутніх із закінченням навчального року — найскладнішого за останній час, подякували колегам за розуміння непростої ситуації, яка склалася в університеті, їхню стійкість та витримку в боротьбі за збереження цілісності альма матер і сумлінну працю. Дякуючи нашим викладачам покращився рейтинг ОНМедУ зі здачі тестових іспитів «Крок» і випускних державних іспитів.
На жаль, сьогодні університет не в змозі зробити ремонт в усіх приміщеннях університету, але адміністрація ОНМедУ за підтримки всіх співробітників докладе максимум зусиль, щоб розв’язати цю проблему, і розблокувати оплату ремонтних робіт, закупівлю медикаментів, необхідного обладнання, фінансування університетських клінік.