Представники ОНМедУ взяли участь у тематичному тренінгу на тему «Написання тез і створення портерних презентацій для міжнародних зустрічей»

29-30 жовтня 2018 року представники Одеського наіонального медичного університету взяли участь у тематичному тренінгу на тему «Написання тез і створення портерних презентацій для міжнародних зустрічей». Зустріч організована від імені Агентства Зменшення Загрози США та згідно з угодою про реалізацію Програми Зменшення Біологічної Загрози в Україні, Блек енд Вітч.

Серед учасників тренінгу були студенти аспіранти, молоді та досвідчені науковці Одеського національного медичного університету. Доброзичлива, компетентна команда тренерів знайшла прихильників та зацікавлену аудиторію. Дводенний курс ознайомив з вимогами та кращими практиками написання тез для міжнародних конференцій. Учасники мали змогу покроково написати тези з обраної теми, проводилось обговорення власних та запропонованих прикладів. У другий день учасників детально ознайомили з правилами та побажаннями написання постерних доповідей, а також особливостями їх супроводження.

Одностайною була думка учасників проекту, що всі вони придбали важливі знання, та підкреслили необхідність повторення таких заходів як для молоді, так і для викладачів та науковців університету.