ОНМедУ: Нормалізована виплата зарплат і стипендій. Відновлені тендерні процедури

Фінансова ситуація в Одеському національному медичному університеті стабілізована: капітальні видатки, а також виплата зарплат і стипендій відбуваються в плановому режимі.

«На даний момент відповідно до затвердженого кошторису проводяться виплати заробітної плати, вже сплачені авансові платежі працівникам університету, також вчасно будуть нараховані стипендії. Наразі закінчується розробка кошторису, і капітальні видатки після його затвердження і повернення з МОЗу так само будуть проводитись», — наголосила начальник економічного відділу ОНМедУ Наталія Кадебська.

Крім того, вона повідомила, что відновлені тендери з закупівлі робіт і обладнання: «Все працює в робочому порядку відповідно до чинного законодавства України».

Нагадаємо, у 2018 році в результаті кризової ситуації в нашому університеті були скасовані тендерні процедури. Через це, зокрема, були зупинені ремонтні роботи у Багатопрофільному медичному центрі на вул. Пастера, 9.