Інтерактивні методи навчання на кафедрі акушества та гінекології №1

«Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу, я пам’ятаю.
Те, що я роблю, я розумію» Конфуцій.
На кафедрі акушерства та гінекології №1 продовжується впровадження інтерактивних методів навчання. Методи інтерактивного навчання вимагають застосування різних навчально методичних методів, навичок презентації для залучення всіх студентів у навчальний процес. Ораторське мистецтво також має важливе значення.
Із застосуванням інтерактивного методу «рівний-рівному» було проведено сумісне заняття з студентами міжнародного факультету 4 і 6-го курсів.
Метод навчання «рівний-рівному» ( англ. peer-to-peer education) – це метод, при якому джерелом знань для учня служить не професійний вчитель, а такий же учень, який вже опанував предмет…
Найчастіше знанням, отриманим від «свого», рівного за статусом, людина довіряє більше, ніж формальним знанням.
Для студентів 6-го курсу міжнародного факультету було дуже корисно та цікаво виступити з доповідями в лекційній аудиторії. Доповіді студентів на тему “Запальні захворювання жіночих статевих органів” були високоінформативні, висвітлювали стан та актуальність проблеми в різних країнах світу. Студенти з Ізраїлю, Іраку, Індії та Нігерії активно приймали участь в обміні інформацією стосовно заданої теми.