Інтернатура: починається прийом до інтернатури ОНМедУ на очну форму навчання

Отримання диплому в медичному вузі України ще не означає, що випускник — вже лікар. Перш ніж почати працювати лікарем, молодий фахівець повинен обов’язково пройти інтернатуру, мета якої — удосконалення теоретичних знань і практичних навичок випускників, підвищення ступеня їх готовності до самостійної професійної діяльності.

Тривалість навчання залежить від обраної спеціальності — від 1 року до 3-х.

Місце проходження інтернатури в останні 10 років теж залежить від вибору молодого фахівця. Інтернатура в ОНМедУ завжди приваблювала не тільки своїх студентів, а й випускників інших медичних вузів України. Це обумовлено хорошим рівнем освіти і постійним впровадженням в навчання новітніх технологій. Так, наприклад, ОНМедУ є першим вузом країни, де відновили Університетські клініки, і єдиним, де обладнали симуляційні класи.

Тепер в Одеському медуніверситеті, як і в престижних західних медичних закладах, навчають на технологічних симуляторах і біоманекенах. Дорослим манекенам катетеризирують вени і видаляють зуби, манекенів-новонароджених масажують і интубирують, вагітним манекенам проводять ультразвукові дослідження і реанімацію. На манекенах відпрацьовувають оперативні втручання, зупиняють кровотечі, а у манекенів-породіль приймають пологи. За допомогою комп’ютеризованих симуляторів майбутніх хірургів навчають усім видам оперативних технік, при цьому матеріал, з якого виготовлений симулятор, відповідає на дії “хірурга” майже як “жива” тканина. Після такого навчання інтерн дійсно стає лікарем.

«У цьому році успішно атестувалися та отримали сертифікат лікарів-фахівців 600 інтернів, які навчалися в нашому університеті. Зараз починається прийом до інтернатури на очну форму навчання. І, як завжди, крім наших студентів, до нас прагнуть вступити випускники і Вінницького, і Миколаївського, і Запорізького, і Дніпропетровського медичних університетів», — зазначає декан факультету післядипломної освіти ОНМедУ Корнієнко Світлана Михайлівна.

Відділ інтернатури факультету післядипломної освіти працює в робочому режимі, більш інформації на сайті ОНМедУ у розділі «Факультет післядипломної освіти». Прийом по особистим питанням здійснюється співробітниками деканату ФПО щовівторок, щосереду, щочетверга з 14.00 до 17.00.