Клініки нашого університету

Одеський національний медичний університет пропонує унікальний досвід навчання, в тому числі можливості працювати з провідними вченими в реальних умовах, доступ до унікальних бібліотек, лабораторій, музеїв.
Центр реконструктивної та відновної медицини

Центр реконструктивної та відновної медицини має сучасну діагностичну базу, включаючи лабораторні, інструментальні методи дослідження, функціональну діагностику, рентген відділення для обстеження пацієнтів з вищевказаною патологією на сучасному рівні.

Хворим надається консультативна допомога співробітниками провідних клінічних кафедр Одеського національного медичного університету.

Клініка розташована в парковій зоні, поруч з морем, в курортному районі міста.

Докладніше →

Головний лікар: Заслужений лікар України, доцент, к.м.н. Муратова Тетяна Миколаївна
Багатопрофільний медичний центр

Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ є навчально-науково-лікувальним структурним підрозділом Одеського національного медичного університету.
Головною функцією центру є забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації медичних кадрів за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробка, апробація та впровадження інноваційних медичних технологій, надання високоспеціалізованої та спеціалізованої медичної допомоги населенню, в тому числі невідкладної медичної допомоги.

Докладніше →

 

Головний лікар: Заслужений лікар України, к.м.н. Данильченко Лілія Іванівна
Стоматологічний центр

«Медичний центр стоматологічного здоров’я» – стоматологічна клініка загальною площею майже 1000 кв.м, на якій розташовано 14 клінічних залів, кабінети функціональної діагностики, зуботехнічна лабораторія, лекційна зала, фантомний клас, та необхідні допоміжні приміщення. Клінічні зали оснащені сучасним стоматологічним обладнанням і розраховані як для прийому стоматологічних пацієнтів, так і для проведення практичних занять зі студентами.

Докладніше 

Центр офтальмології

Наша Клініка відома своїми традиціями та світовими інноваціями, командою кращих спеціалістів – практиків, кандидатів і докторів наук, професорів і доцентів кафедр, ефективним обладнанням та філософією любові до ближнього.

Докладніше →

Головний лікар: доцент, д.м.н. Кресюн Наталя Валентинівна

Новини

Анонси подій