Загальної практики

• Контактний телефон: (048) 746-56-71
  • Адреса: Центр реконструктивної та відновної медицини (Університетської клініки) ОНМедУ, 65009, вул. Тiниста, 8, каб.410, Одеса, Україна.
  • Електронна адреса: [email protected]

Волошина Олена Борисівна Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор

Волошина Олена Борисівна– доктор медичних наук, професор. З 2005 р. працює завідувачем кафедри загальної практики і медичної реабілітації Одеського національного медичного університету. У 2017 році кафедра реорганізована в кафедру загальної практики ОНМедУ.

О. Б. Волошина є ініціатором і керівником ряду наукових досліджень, присвячених актуальним питанням лікування та реабілітації пацієнтів із серцево-судинною патологією. Автор понад 250 друкованих робіт, 8 патентів на винахід. Під керівництвом професора О.Б. Волошиної успішно захищено 8 кандидатських дисертацій.

Професор О.Б. Волошина – голова атестаційної комісії зі спеціальності “Терапія” факультету післядипломної освіти Одеського національного медичного університету, член спеціалізованої вченої ради у НМАПО ім. П.Л.Шупика зі спеціальності 14.01.38 – «Загальна практика- сімейна медицина». У 2005 р. обрана головою Одеської регіональної асоціації лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Активно приймає участь у проведенні українських та міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів і круглих столів з актуальних питань сімейної медицини. Бере участь в міжнародних проектах з розвитку загальної практики – сімейної медицини в Україні.

Історія кафедри →

Ковальчук Лариса Іванівна Завуч кафедри, кандидат медичних наук, доцент