Валерій Запорожан: Розвиток Одеського університету — спільна відповідальність

Розвиток Одеського національного медичного університету потребує спільних зусиль і відповідальності професорсько-викладацького, медичного і студентських колективів. Про це заявив ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан, підбиваючи підсумки засідання Вченої ради.
Через карантинні обмеження — це перше засідання, яке відбулося в офлайн-режимі протягом останнього року. І хоча в університеті продовжують жорстко дотримуватися правил безпеки, одна лише можливість живого спілкування підвищує мотивацію і спільні результати. «Сьогодні ми віч-на-віч зібралися в цій залі і, як в минулі гарні роки, маємо змогу посміхнутися один одному, поспілкуватися, відновити звичний режим роботи Вченої ради. Це дуже важливе не тільки з точки зору ефективності роботи, але й усвідомлення, що наша Альма-матер — це єдина родина. Нас єднає спільне бачення майбутнього університету, спільне розуміння, як покращити учбовий і лікувальний процеси. Ця спільна робота і відповідальність — запорука розвитку», — сказав Валерій Запорожан.

На засіданні Вчена рада підбила підсумки навчального року, розглянула завдання підготовки до іспитів та акредитації ОНМедУ. Проаналізували проблеми і успіхи університетських клінік. Наразі на базі фармацевтичного факультету створюють аптеку, яка буде обслуговувати кафедри і університетські клініки. На засіданні затверджений план організації цієї навчальної аптеки. Крім того, затверджено план реновації спортивно-оздоровчого табору «Медик», що належить університету. «Більше 60 років існує наш оздоровчій табір, він давно не сучасний і потребує серйозних перетворень. Ми затвердили план реновації лагеря, на базі якого будуть створені майданчики для навчання студентів, реабілітації хворих і студентів. Наш «Медик» має стати сучасним європейським лагерем», — наголосив ректор.