Валерій Запорожан: Табір «Медик» має стати сучасною базою для навчання та відпочинку студентів і викладачів ОНМедУ

Одеський національний медичний університет на засіданні Вченої ради під головуванням ректора академіка Валерія Запорожана затвердив концепцію реновації спортивно-оздоровчого табору «Медик».

СОТ «Медик» розташований за адресою м. Одеса, вул. Зої Космодем’янської, 5 (Чорноморка) на земельній ділянці площею 3,6 га, що знаходиться у власності університету. Будівля табору була введена в експлуатацію ще у 1957 році. З 2017 року табір не функціонує через неналежний стан інфраструктури та об’єктів капітального будівництва. «Ми плануємо реставрацію табору та будівництво сучасного корпусу, де можна було б проводити лекції, наукові та освітні конференції, семінари та інші заходи. Мета — перетворити «Медик» у сучасну цілорічну базу для навчання, наукової діяльності та відпочинку», — повідомив Валерій Запорожан.

Концепція також передбачає будівництво нових 1–2-поверхових будинків для відпочиваючих студентів і викладачів, а також учасників багатоденних заходів. Заплановане облаштування клубу-їдальні, літнього театру, спортивних майданчиків, басейну, адміністративних корпусів та господарської зони. Роботи з відновлення СОТ «Медик» розпочнуться після розробки та затвердження проектних робіт.